logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Tadım Antep Fıstıklı Bar 27 g

Tadım Antep Fıstıklı Bar 27 gAdet Fiyatı : 30,00 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Tadım Antep Fıstıklı Bar 27 g

Tadım Bar Antep Fıstıklı 

Tadım Bar Antep Fıstıklı  paketler halinde satışa sunulmuştur. Doyurucu özelliği ile açlığınızı yatıştırmanıza yardımcı olan bu ürün çantada taşımak için uygundur. İçerisinde bulunan yüzde 60 oranındaki kuru yemiş ve kuru meyveler harika bir lezzet oluştururken aynı zamanda iyi açlığınızı yatıştıracak iyi bir atıştırmalıktır.

Tadım bar, antep fıstıklarının yanında bal ile lezzetlendiriliyor. Tatlı isteğinizi önleyecek bu atıştırmalık kuru yemiş, kuru meyve ve bal gibi besin değeri yüksek gıdalardan oluşuyor. Antep fıstığının besleyici özelliği ve yüksek protein içermesi ile bu ürün spor sonrası protein desteği olarak da tüketilebilmektedir.

Çocuklarınızın beslenme çantasına koyabileceğiniz tadım bar paketleri ile taşımaya uygundur. Besin değeri yüksek besinlerden yararlanılarak oluşturulmuş olan antep fıstıklı bar tok tutucu özelliğe sahiptir. Kan şekerinin belirli bir düzeyde kalmasını sağlayan atıştırmalık uzun süreli tokluk hissi yaratabilir.

Her an her yerde açlık hissinizi bastıracak olan bu ürün katkı maddesi içermemektedir. Bizim Toptan online mağaza ile anında sipariş verebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.