logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Tadım Gün Kurusu Kuru Kayısı 140 g

Tadım Gün Kurusu Kuru Kayısı 140 gAdet Fiyatı : 83,00 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Tadım Gün Kurusu Kuru Kayısı 140 g

Tadım Gün Kurusu Kuru Kayısı

Tadım Gün Kurusu Kuru Kayısı paketinin içindeki gün gurusu kayısıları Malatya’ya özgü kayısılardır. Bu kuru kayısıların rengi normal kuru kayısıların renginden daha koyu bir renktir.

Her gün tüketilmesi gerektiği bilinen kuru kayısı bu kez gün kurusu kuru kayısısı olarak karşımızda. Bunun da normal kayısı gibi birçok faydası vardır ve her gün tüketilmesi önerilir.

Tadım Gün Kurusu Kuru Kayısı da normal kuru kayısılar gibi, içindeki birçok vitamin bulundurur. Bun vitaminlerin en birinci faydası da kalp sağlığına katkıda bulunmasıdır. Kalbin yanı sıra, kemik ve dişler için de kuvvetlendirici özelliğe sahiptir.

Tüm bunların dışında, gün kurusu kayısı, kan yapıcı özelliği ile de bilinir. Kan yapıcılığının yanı sıra da mideyi korur, hazımsızlık gibi problemleri gidermeye yardımcı olur. Tüm bu faydaların hepsinin bir pakette olduğuna inanabiliyor musunuz?

 

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.