logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Tadelle Bitter Çikolata Fındık Dolgulu 30 g
  • resm Tadelle Bitter Çikolata Fındık Dolgulu 30 g

Tadelle Bitter Çikolata Fındık Dolgulu 30 gAdet Fiyatı : 19,00 TL
Paket Fiyatı (20 Adet) : 290,00 TL
Birim Fiyat: 14,50 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Tadelle Bitter Çikolata Fındık Dolgulu 30 g

Tadelle Bitter Çikolatalı Fındık Dolgulu

Tadelle Bitter Çikolatalı Fındık Dolgulu paketlerinde çikolata yer alıyor. Dış kısmı bitter çikolatalar ile kaplı olan lezzetli çikolatalar früktoz tipi şekerler içermemektedir. Bol fındıklı iç kısımları, kakaosu ve eşsiz bitter çikolatası ile çay ve kahve saatlerinizi tatlandırabilecek olan Tadelle bitter çikolatalı fındık dolgulu çikolatalar gün boyunca unutamayacağınız bir lezzeti damağınızda bırakacak.

Düşük nemli ortamlarda ve serin ortamlarda sakladığınız zaman raf ömrü boyunca tazeliğini ve doğallığını koruyabilen Tadelle çikolatalara çikolata kaplamalı kategorimizden ulaşabilirsiniz.

Siparişlerinizi Bizim Toptan internet mağazası üzerinden vererek adresinize teslim edilmesini sağlayabilirsiniz. Siparişinizi alışveriş sepetinize ekledikten sonra hızlı bir şekilde sizlere teslim ediyoruz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.