logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Sütaş Kaşar Peyniri 600 g

Sütaş Kaşar Peyniri 600 gAdet Fiyatı : 179,50 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Sütaş Kaşar Peyniri 600 g

Sütas¸ Kas¸ar Peyniri

Markalar katkı maddesi içermeyen gıdalarına ilişkin paket üzerinden açıklamalarını sunuyor. İsteyenler başta içeriklere göz atarak seçimini yapabilir. Mesela Sütaş, süt ve süt ürünlerine ilişkin içeriklerini sıralamaya devam etmekte. 

Peynir türleri ile öne çıkan marka, kahvaltı sofralarının vazgeçilmezleri arasına katıldı. Mesela Sütas¸ kas¸ar peyniribunlar arasında. Ve sık sık tüketenler olarak sergilenen paketi göz önünde bulunduruyor. 

Kahvaltılardan ziyade çeşitli yiyeceklere de katılan kaşar peyniri, sevilen yiyecekler arasında. Özellikle de tost yapımında ya da peynirli yumurtada temin edildiği görülüyor. Ve katkısız olan Sütas¸ kas¸ar peyniri talep görüyor. 

Peynir sadece kahvaltı sofralarına katılmaz. Haricinde makarnalara ya da etli yiyeceklere eklenebilir. Tavukla ve balıkla da tüketilebilir. Hatta salatalara dahi ayrı bir lezzet katan kaşar peynirinin kullanım alanı bir hayli fazla. 

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.