logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Süper Maylo Kağıt Havlu 12'li

Süper Maylo Kağıt Havlu 12'liAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Süper Maylo Kağıt Havlu 12'li


Süper maylo tuvalet kağıdı ile rahatlığın keyfine varın. Kağıt havlu ve tuvalet kağıdının tescilli markası Maylo, hem hesaplı hem de kaliteli ürünlerini sizler için özenle hazırlıyor. Uygun fiyata 3 katlı tuvalet kağıdı kullanımı sunan Maylo markası, cebinizi her zaman düşünür. Son derece yüksek kalitede üretilen Süper Maylo Tuvalet Kağıdı, şık ambalaj tasarımı ve çok amaçlı kullanımı ile evinizin her alanına kolayca girebilir. Yüksek emiş gücünün yanı sıra yumuşak dokusunu hissetmeniz için bir dokunuş yeterlidir. Sitemizden temin ettiğiniz Super Maylo tuvalet kağıtları ile hijyeninizi daha iyi sağlayabilirsiniz.
Süper Maylo Tuvalet Kağıdı , ihtiyaçlarınızın tümüne en uygun kullanımı sağlaması ile adı gibi süper. Kolay kullanımı sayesinde kişisel temizliğinizi en iyi şekilde karşılayın. Özellikle bebeğinin hassas tenini düşünen annelerin de rahatlıkla tercih edebileceği bir üründür.  Süper Maylo Tuvalet kağıdı ürününü uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Emiş gücünün yanı sıra kat sayısı ile de fark yaratan ürün, online mağazamızda toptan kategorisindedir. Rahat bir kullanımı her anlamda yaşamanız için bir tık uzağınızdayız.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.