logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Solo Kağıt Havlu 12'li

Solo Kağıt Havlu 12'liAdet Fiyatı : 134,50 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Solo Kağıt Havlu 12'li

Solo Havlu 12’li

Kendinize ve ailenize Solo Havlu yu dahil ederek hem zamandan hem enerjinizden kar edebilir, sevdiklerinizi en iyi yardımcınız Solo Havlu pratikliği ile tanıştırabilirsiniz. Tüm evlerin tercih edilebilir havlu peçetesi Solo Havlu’yu hayatınızın her anında kullanabilirsiniz. 

Hobilerinizdeki dökülen kirleri, çocuklarınızla yaptığınız boyamalı ve sulu etkinlikleri gözünüzde iş olmaktan çıkarıp Solo Havlu ile keyifli bir hale getirebilirsiniz. Mutfakta da sıçrayan yemek lekeleriyle ayrı bir zamanda uğraşmanıza gerek kalmadan Solo Havlu sayesinde kısa sürede kurtulabilirsiniz. 

Havlu peçete denildiğinde aklımıza ilk gelen Solo Havlu 12li paketi ile evlerinizin olmazsa olmazı halinde. En yapışkan kirlerin yardımcısı Solo Havluyu başyardımcınız olarak kullanabilirsiniz.

Bebekli ailelerinde tercihi Solo Havlu yumuşak dokusuyla da ön planda. 

Öncesinde stres yaratan ve uzadıkça uzayan küçük işlere ayırdığınız vakti artık kahvenizi yudumlayarak, kitabınızı okuyarak ve sevdiklerinizle keyifle geçirebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.