logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Şölen Ozmo Cornet Sütlü Çikolata 25 g 24'lü

Şölen Ozmo Cornet Sütlü Çikolata 25 g 24'lüPaket
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Şölen Ozmo Cornet Sütlü Çikolata 25 g 24'lü

Şölen Ozmo Cornet Sütlü

Şölen Ozmo Cornet Sütlü , muhteşem çikolata tadı, çikolatayı süsleyen drajeler ve kıtır külahı ile birlikte çikolata tadını bambaşka bir yere çekiyor. Bu tadı ayrı tatları harmanlayarak kazanıyor. Başarılı bir harmanlama sonucu çikolata yerken aynı zamanda bambaşka bir hisse de kucak açmış oluyorsunuz.

Sıcak yaz aylarında ağır bir tatlı yemek istemiyorsanız Şölen Ozmo Cornet Sütlü yardımınıza yetişebilir. Dondurma şeklinde yapılmış bu çikolata ile daha önce tatmadığınız bir çikolata deneyimi yaşayabilirsiniz. Çikolatanın sütlü tadı ile damağınızda tadı kalacak ve bu keyfi uzun süre yaşamanızı sağlayacak.

Külahı tam saran ambalajı sayesinde açmadığınız sürece dış etkilerden korunacak ve bu sayede daha uzun saklama ömrüne sahip olabileceksiniz. Çocuklarınıza gönül rahatlığı ile yedirebilecek ve yüzlerindeki mutluluğa ortak olacaksınız.

Bir atıştırmalık olarak tüketebileceğiniz bu ürünü kahve yanında da servis ederek kahve ve bu çikolatanın muhteşem lezzetlerini bir araya getirebilir ve keyifli sohbetler edebilirsiniz. Güzel tasarımı ile pastalarınızı süslemek için de uygundur.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.