logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Snickersfıstıklı Sütlü Çikolata 50 g
  • resm Snickersfıstıklı Sütlü Çikolata 50 g
  • resm Snickersfıstıklı Sütlü Çikolata 50 g

Snickersfıstıklı Sütlü Çikolata 50 gAdet Fiyatı : 17,95 TL
Paket Fiyatı (24 Adet) : 430,80 TL
Birim Fiyat: 17,95 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Snickersfıstıklı Sütlü Çikolata 50 g

İçerisinde bol miktarda yer fıstığı parçaları bulunan Snickers Fıstıklı Sütlü Çikolata farklı bir lezzet arayanlar için ideal bir tercih olabilir. Karameli, yer fıstığı parçaları ve çikolata kaplaması ile karşı koyamayacağınız bir lezzete dönüşüyor.

Snickers Fıstıklı Sütlü Çikolata yoğun tadı sayesinde tatlı krizlerinizi bastırmak için de tercih edebileceğiniz bir seçenek. Tek porsiyonluk olarak paketlenen ürünü çantanızda, arabanızda da taşıyabilirsiniz. Ambalaj içerisinde 50 gr ürün bulunuyor.

Her biri 50 gr olan toplam 24 adetlik paket içerisinde tüketime sunulan bu ürün Bizim Toptan internet mağazasının çikolata kaplamalı kategorisinde yer alıyor. Sadece tek tıkla tüm ihtiyaçlarınızın kapınıza kadar ulaşması için Bizim Toptan internet mağazasını seçin.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.