logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Şıpsevdi Çilek&Muz Aromalı Sakız 100'lü

Şıpsevdi Çilek&Muz Aromalı Sakız 100'lüAdet Fiyatı : 109,75 TL
Koli Fiyatı (20 Adet) : 1998,00 TL
Birim Fiyat: 99,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Şıpsevdi Çilek&Muz Aromalı Sakız 100'lü

Şıpsevdi Çilek & Muz Aromalı Sakız ’lü

Şıpsevdi Çilek & Muz Aromalı Sakız paketi içerisinde 100 adet çilek ve muz aromalı sakız bulunmaktadır. Çilek ve muz aromasının bir arada kullanıldığı sakızlar damağınızda unutulmayacak hoş bir tat bırakır. Balonlu sakızların ambalajlarındaki eğlenceli çizimler ise gün içerisinde mutlu olabilmenizi sağlar.

Ağız ve diş sağlığı açısından yararlı olan sakızlar aynı zamanda sindirim sisteminizin de daha hızlı çalışmasını ve rahatlayabilmesini sağlar. Sizler için sakız kategorimizde sunduğumuz ekonomik bir paket olan Şıpsevdi Çilek & Muz Aromalı Sakız paketlerindeki ayrı sakızı sevdikleriniz ile de paylaşabilirsiniz.

Siparişlerinizi bizlere Bizim Toptan internet mağazası üzerinden vererek hızlıca adresinize gelmesini sağlayabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.