logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Sera Yağlı Pişirme Kağıdı Adet

Sera Yağlı Pişirme Kağıdı AdetAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Sera Yağlı Pişirme Kağıdı Adet

Sera Yağlı Pişirme Kağıdı

Sera Yağlı Pişirme Kağıdı iki yüzünde de yapışmaya karşı dayanıklı malzemelere sahip olarak üretilmektedir. Yağlı pişirme kağıdınız sayesinde tepsi ve pişirme kaplarınızı tekrar yağlamak zorunda kalmazsınız. Yağlı kağıt kullandığınız zaman hamur işleri, et, sebze ve patates gibi yemeklerinizi yağ kullanmadan güvenilir ve sağlıklı bir şekilde pişirebilirsiniz.

Sera Yağlı Pişirme Kağıdı kullanırken rulosundan ihtiyacınız olduğu kadar kağıt çekerek tepsinize koymanız yeterlidir. Önceden 220 dereceyi geçmeyecek şekilde kağıtlarınızı ısıtırsanız daha etkili sonuçlar elde edebilirsiniz.

Pişirme araçları kategorimizde yer alan Sera Yağlı Pişirme Kağıdı sayesinde tepsilerinizde kalan yağ birikintilerini kazımaktan kurtulabilirsiniz. Bizim Toptan internet mağazamızdan sipariş verebileceğiniz Sera yağlı pişirme kağıtlarını adresinize kadar teslim ediyoruz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.