logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Selpak Kağıt Havlu 12'li
  • resm Selpak Kağıt Havlu 12'li

Selpak Kağıt Havlu 12'liAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Selpak Kağıt Havlu 12'li

Selpak Kağıt Havlu 12’li

Selpak Kâğıt Havlu 12’li ile hayatınızı en rahat yoldan kolaylaştırın! Selpak ürettiği pek çok ürün ile adından sıkça söz ettirmekle beraber Selpak Kâğıt Havlu ile de oldukça takdir topluyor.

Günlük hayatta başımıza gelebilecek ufak kazaları, su dökülmelerini tek bir yaprak ile kolayca temizlememizi sağlayan Selpak Kâğıt Havlu, oldukça tercih edilen bir peçete markasıdır.  İçeriğinde bulunan 7 kat selpak ile tek bir selpak yaprağı su sızıntılarını önleme noktasında oldukça elverişlidir.

Günlük yaşam içerisindeki koşuşturmacada mendil ile halledebileceğimiz pek çok sorunu selpak ile çözümlüyoruz. Hem kolay kullanımı olsun hem de kolay taşınması olduk günlük hayatımızda pek çok noktada selpak küçük kazaları önleme noktasında birebirdir.

Fil gücü gibi suları ve sıvıları emen selpak kâğıt havlu 12’li ile yaklaşık olarak birkaç aylık kağıt havlu gereksiniminizi kolaylıkla karşılayabilirsiniz. Bu noktada kullanıcılarından tam not alan Selpak kağıt havlu 12’li, yumuşak dokusu ve işlevsel özelliği ile sıkça tercih edilir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.