logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Selale Çilek/Leylak/Nil. Aseton 120 ml

Selale Çilek/Leylak/Nil. Aseton 120 mlAdet Fiyatı : 35,90 TL
Koli Fiyatı (24 Adet) : 837,60 TL
Birim Fiyat: 34,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Selale Çilek/Leylak/Nil. Aseton 120 ml

Selale Aseton Çilek

Kadınlar için bakımlı olmak ne kadar önemli ise o bakımın sürekliliğini de sağlamak o kadar önemlidir. Kadınlar ojesiz düşünülemez. Her kadın renkli ojeler ile tırnaklarını ön plana çıkarmaktan keyif alır. Peki, ya sürdüğünüz ojeyi çıkarmak isterseniz?

Kadınlar bilir ki koyu renkli ojeleri çıkarmak sanıldığından çok daha zordur. Çünkü ne yazık ki koyu renkli ojeler tırnak ile et arasında birikir ve çoğu aseton bu alanı temizlemeye yetmez. Selale aseton çilek sayesinde koyu renkli ojeler, artık sizden korkacak.

Çilek kokusu sayesinde asetonun o keskin kokusu biraz olsun hafifliyor. Dolayısıyla rahatlıkla istenen yerde aseton kullanımı kolay bir hal alıyor. Asetonu kullandıktan sonra ellerinizin de uzun süre çilek gibi kokuyor olması, ellerinizi yeme isteği oluşturabilir.

Selale aseton çilek ambalajı sayesinde kolaylıkla saklanıyor. Üstelik kapağı kapalı tutulduğu takdirde uzun bir süre kullanım ömrü var. Sadece birkaç damlası ile en zorlu renkleri bile tırnağınızdan çok kolay bir şekilde çıkarabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.