logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Sedef Vakumlu Kangal Sucuk 180 g

Sedef Vakumlu Kangal Sucuk 180 gAdet Fiyatı : 119,90 TL
Koli Fiyatı (30 Adet) : 3597,00 TL
Birim Fiyat: 119,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Sedef Vakumlu Kangal Sucuk 180 g

Sedef Vakumlu Kangal Sucuk

Sedef vakumlu Kangal sucuk , sabah kahvaltı keyifleriniz de yumurta eşliğinde birbirlerini tamamlayarak, üzerine ekleyeceğiniz birbirinden muhteşem kokulu baharatlar, tuz, karabiber, pul biber, kekik ve dilediğiniz daha birçok baharatla birlikte hafta sonlarınızın muhteşem kahvaltıların da sofralarınız da yerini almaktadır.

Oldukça lezzetli olmasının yanında aynı zamanda ailenizle birlikte, arkadaşlarınızla birlikte güzel kahvaltı sofraların da kahkahalar atarken, aynı zamanda muhteşem sohbetler yaparken de Sedef Vakumlu Kangal sucuk, anın keyfini çıkarmanız da yardımcı olacaktır.

Ağızda dağılan muhteşem tadıyla birlikte aynı zamanda harika tostlar yaparken tost içerisinde, içine ekleyeceğiniz diğer malzemelerle birlikte sizi muhteşem tadıyla ile tebessüm etmenize sebep olacaktır. Sedef vakumlu kangal sucuk, yemeklerinize biraz biraz katmanız da birlikte de aynı zamanda yemeklerinize farklı bir tat katıp işin sırrını sedef vakumlu kangal sucuğa bırakmanız yeterli olacaktır.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.