logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Sarıkız Limon Aro. Gazlı İçecek 200 ml 6'lı

Sarıkız Limon Aro. Gazlı İçecek 200 ml 6'lıPaket
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Sarıkız Limon Aro. Gazlı İçecek 200 ml 6'lı


Sarıkız C Plus Limon Aromalı Gazlı Mineralli İçecek ile birlikte hem ferahlayabilir, hem de mineral ve limon faydalarına ulaşabilirsiniz. Lezzetli yapısı ve ayrıca doğal olması nedeniyle severek tüketebileceğiniz bu ürün, uygun fiyat yapılarına sahiptir. Ayrıca cam şişesiyle koruyucu yapısı aktif hale gelmektedir. Bu nedenle ürün uzun süreler boyunca bozulmadan tüketilebilmektedir. Bununla birlikte bütün bu unsurlar Sarıkız marka güvencesiyle sizlere kadar ulaşmaktadır.
Limon aromalı yapısıyla damak zevkinizi geliştirecek olan bu ürünü tercih ederken son kullanma tarihine dikkat ederek kullanmanız gerekmektedir. Ürünü tükettiğinizde hem ferahlayacak hem de minerallerin faydalarına erişebileceksiniz. Sarıkız C Plus Limon Aromalı Gazlı Mineralli İçecek hiçbir şekilde yapay ürünlerden oluşturulmamıştır. Tamamen doğal olarak hazırlanan bu ürünü güvenle tüketebilirsiniz. Sitemiz üzerinden sipariş vererek bütçe anlamında da tasarruf edebilir, farklı kullanımlar sergileyebilirsiniz. Bu nedenle ürünü tercih edecekseniz sitemiz üzerinden inceleyebilir, satın alarak tüketmeye başlayabilirsiniz. Bütün bu unsurlara sahip olmak istiyorsanız sitemiz üzerinden sipariş vermeniz yeterli olacaktır.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.