logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Salda Su 19 L

Salda Su 19 LAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Salda Su 19 L

Salda Su 19 Lt

Salda Su 19 Lt ürünü, doğanın içerisinden kopup gelen tertemiz suların ve tazeliğin diğer adı. Gün içerisinde içilmesi gereken belirli orandaki su miktarını Salda Su ile daha keyifli bir rutin haline getirmek mümkün. 

Salda Su 19 Lt ürünü, doğal kaynak suyunun niteliği ile damak zevkine hitap eden, rahat içimi ile su içme alışkanlığı olmayanlara bile suyu sevdiren bir Salda Su ürünü olma niteliği taşıyor.

Salda Su’yun doğanın sunduğu bu eşsiz lezzeti uzman tecrübesi ile şişeleyerek size kadar ulaştırıldığı hediyesi, su içme eylemine lezzet ve keyif katıyor. Salda Su 19 Lt ürünü, yalnızca lezzeti ile tüketicilerini memnun etmekle kalmıyor aynı zamanda avantajlı boyutu ile uzun süreli ve verimli kullanım sağlıyor. 

Salda Su 19 Lt ürünü, doğanın en temel ögelerinden bir tanesi olan suyun, sizin için eşsiz bir lezzetle kullanıma sunulmasının bir şekli.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.