logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Rexona Women Shower Clean Sprey 150 ml

Rexona Women Shower Clean Sprey 150 ml
250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 01.02.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Rexona Women Shower Clean Sprey

Rexona women shower clean sprey duştan sonra mis gibi kokmamızı sağlayan bir üründür. Ferah kokusuyla duştan sonraki temizliğinize temizlik katar. Güç içerisinde özel ve temiz hissedilmek istenen her an kullanılabilir. Hafif kokusuyla gün boyunca daha yeni duştan çıkmış gibi hissettirir. 

Rexona women shower clean sprey gün içerisinde kuru kalmanızı sağlar. Kullanan kişilerin vazgeçilmezi olur. Bir kere kullandıktan sonra artık duştan sonra ve gün içerisinde ihtiyaç duyduğunuzda eliniz ilk bu ürüne gider. 

Bu sprey kötü kokuya savaş açar. Rexona women shower clean sprey gün boyunca korkusuzca gezmenizi sağlar. Kıyafetlerinizi koltuk altlarında leke oluşturmaz. Kadınlar duştan sonra ve gün içerisinde yanlarından ayırmak istemezler. Rexona women shower clean spreyi vazgeçilmez yapan hafif ve pudralı kokusudur. Bu sprey sayesinde kötü kokmak söz konusu değildir. Spreyi sıktıktan sonra misler gibi koku gün boyunca size eşlik eder. 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.