logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Emotıon Romance Deo Sprey 150 ml

Emotıon Romance Deo Sprey 150 mlAdet Fiyatı : 92,95 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Emotıon Romance Deo Sprey 150 ml

Emotion Deodorant Romance

Özellikle sıcak yaz aylarında teri önlemek amacıyla son derece yardımcı kokulardan birdir deodorantlar. Bu sebeple deodorant kullanarak ter oluşumunu engelleyebilir ve de güzel kokmaya devam edebilirsiniz. Ancak koku seçimi konusunda son derece önemli olunmalıdır.

Çünkü kışlık ve yazlık parfümler farklı olduğu gibi aynı zamanda kokularda tenden tene göre son derece farklılık gösterebilmektedir. Bu sebeple koku tercihi yaparken teninizde ağır kokmayacak bir koku tercihi yapmalısınız. Ancak emition deodorant romance 150ml. genellikle her tenle çok güzel uyum sağladığı gibi aynı zamanda son derece de hafif bir kokusu olduğu için her tenle uyum sağlar ve de her ten rahatlıkla kullanabilir.

Koku tercihi yaparken tercih edebileceğiniz kokular arasında yer alırken aynı zamanda isminden de belli olduğu gibi son derece romantik kokacak ve de çevrenizdekiler deodorantınızın markasını sizden mutlaka isteyeceklerdir. 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.