logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Nıvea Fresh Kadın Deo Sprey 150 ml

Nıvea Fresh Kadın Deo Sprey 150 mlAdet Fiyatı : 109,96 TL
Paket Fiyatı (6 Adet) : 599,70 TL
Birim Fiyat: 99,95 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Nıvea Fresh Kadın Deo Sprey 150 ml

Nıvea Deo Sprey Fresh Kadın

Gün boyu güzel bir koku yaymak için parfümlere ya da deodorantlara başvurabilirsiniz. Özellikle de yaz aylarında bu tarz kozmetik ürünlere talep artar. Ve ünlü markaların ürettikleri öne çıkar. 

Örnek vermek gerekirse Nıvea Deo Sprey Fresh kadın tercih ediliyor. Nedeni ise başta yaymış olduğu taze kokudur. Gün boyu fresh kalmak isteyenlere tavsiye edilir. Aynı zamanda zinde kalmanıza da etki eder. 

Kötü kokular gününüzü zehir eder ve rahat olmanızı engeller. Buna karşılık Nıvea Deo Sprey Fresh tercihinde bulunmanız en doğrusu olacaktır. Öyle ki gün içerisinde ter sorunu yaşanmaz. Yani koku yayılmaz ve kendinizi daha iyi hissedersiniz. 

Kadınların genetiğine uygun bir şekilde hazırlanan deodorant, cilt uyumuna sahiptir. Özel formüller içerdiği için cilde zarar vermez. Alkol içermediği için de öne çıkan ürünler arasındadır. 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.