logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Emotıon Ocean Deo Sprey 150 ml

Emotıon Ocean Deo Sprey 150 mlAdet Fiyatı : 92,95 TL
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Emotıon Ocean Deo Sprey 150 ml

Emotion Deodorant Ocean

Özellikle yaz aylarında ekstra terleme sorununa karşı geliştirilen özelliği sayesinde Emotion Deodorantı asla yanınızdan ayıramayacaksınız. Emotion Deodorant Ocean kutusunda oldukça kolay bir kullanım sağlıyor.

Ter kokusun engelleyen yapısı ile aşırı terleme sorunu için güvenle kullanılabilen Emotion Deodorant Ocean, okyanus ferahlığı ile gün boyu ferahlık sağlamaktadır. Aşırı terlemeyi engelleyen yapısı sayesinde kuruluk sağlarken gün boyu özgürce hareket etmenin keyfini yaşayın.

Emotion Deodorant Ocean ile okyanus esintisini ve ferahlığını vücudunuzda hissedin. Eşsiz okyanus ferahlığı ile hoş bir koku bırakır. Günde tek bir kullanım ile gün boyu ferahlık sağlarken giysilerinizin kuru kalması ile rahatlığın keyfini sürün.

Emotion Deodorant Ocean vazgeçemediğiniz bir parçanız haline gelecek. Günün her anında istediğiniz zaman kullanabileceğiniz Emotion Deodorant Ocean hem hoş kokusu hem de ferahlığı sayesinde çantanızdan asla eksik edemeyeceğiniz bir parçanız haline gelecek.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.