logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Rexona Men Extra Cool Deo Sprey 150 ml

Rexona Men Extra Cool Deo Sprey 150 mlAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Rexona Men Extra Cool Deo Sprey 150 ml

Rexona Men Extra Cool

Gün içerisinde stresten, koşuşturmacadan ve yorgunluktan ötürü oluşan ter kokusu sevilmeyen ve kontrol altına alınması gereken bir durum olarak karşımıza çıkar. Bu noktada hemen hemen her insan ter kokusunu bir şekilde kontrol altına alarak ter kötü kokmanın bir şekilde önüne geçer.

Rexona men extra cool  ter kokusunu tüm gün kontrol altına alan, kendi kokusu da oldukça hoş olan bir deodorant olarak raflarda yerini alıyor. Kullanıcılarından tam not alan ve oldukça fazla insan tarafından kullanılan Rexona men extra cool deodorant sprey sizin de deodorant tercihiniz olabilir.

İçeriğinde geliştirilmiş özel formülü ile rexona erkek deodorant sprey şeklindedir. Ve temiz cilde uygulandığında tamı tamına 24 saat tam korumayı tek başına salar. Böylelikle kullanıcılarının gönlünü kazanmayı sonuna kadar başarır.

Eğer siz de ter kokunuzu kontrol altına almanın yöntemlerini arıyorsanız bir an önce Rexona men extra cool deodorant sprey deneyerek farkı kendi gözleriniz görün.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.