logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Axe Dark Temptation Deo Sprey 150 ml

Axe Dark Temptation Deo Sprey 150 mlAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Axe Dark Temptation Deo Sprey 150 ml

Axe Deo Sprey Chocolate

Çikolatayı sevmeyenimiz oldukça azdır. Lezzeti, tadı ile bizi mutlu eder, içimizi ısıtır. Peki ya çikolata kokusu? Tıpkı çikolata gibi, çikolata kokusunun da etkisi azımsanamayacak kadar fazla. Öyle ki araştırmalara bakıldığında çikolata kokusu, en etkileyici kokular arasında ilk sıralarda oturuyor.

Axe markası da çikolata kokusunun bu eşsiz etkileyiciliğini Axe Deo Sprey Chocolate ürününde kullanmış. Nasıl ki çikolata insana mutluluk veriyorsa, çikolata kokusu da öylesine ısıtıyor içimizi. Etkiliyor ve kendine çekiyor aynı zamanda. Klasik ve alışılagelmiş kokuların yanında kendini fark ettiriyor.

Çoğu kişiye göre çikolatayı sadece tüketmek değil, onun kokusu bile akılları başlardan almaya yetiyor. Pek çok uzmana göre çikolata kokusu beyin fonksiyonlarını harekete geçiriyor, böylece girdiğiniz her ortamda fark edilmenizi sağlıyor.

Bizim Toptan Market de uygun fiyata bulabileceğiniz Axe Deo Sprey Chocolate ile herkesi etkiniz altına almaya hazır olun. Kokuların cazibesinin farkında olun, çikolata kokusunun muhteşem etkisini asla göz ardı etmeyin. 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.