logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Nıvea Fresh Erkek Deo Sprey 150 ml

Nıvea Fresh Erkek Deo Sprey 150 mlAdet Fiyatı : 109,96 TL
Paket Fiyatı (6 Adet) : 599,70 TL
Birim Fiyat: 99,95 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Nıvea Fresh Erkek Deo Sprey 150 ml

Nivea Deo Sprey Fresh Erkek

Harika bir koku ve ter sorununun ortadan kaldırılması için muhteşem biri yapıya sahiptir! Her erkeğin kişisel bakım aşamasında muhakkak yer vermesi gereken seçenekler arasındadır!

Nıvea Deo Sprey Fresh Erkek versiyonu ile ter kokusuna karşı savaş açıyor! Kişisel hijyen günlük hayatta en çok özen gösterilmesi gereken hususlar arasında yer almaktadır. Bu konuda size en net yardımcı olacak unsurların başında kesinlikle Nivea geliyor. Marka kalitesine bakıldığı zaman harika bir seviyede verimliliğin maksimum dereceye çıktığı da kendini göstermektedir. 

Cilt dostu olan bu ürünün koltuk altına uygulanmasında da herhangi bir sakınca yoktur. Ürün dermatolojik olarak gerekli olan tüm testlerden geçirilmiştir. Nivea gerekli olan kontrollerden geçirilmemiş olan hiçbir ürünü piyasaya sürmemektedir. 

Deo sprey sayesinde en hareketli günlerde dahi kişisel bakımınızı korumak adına bir fırsat elde edebilirsiniz. Mis gibi kokmaya devam ederken son sürat efor sarf edebilirsiniz. Nivea bakım için her zaman yanınızda! Bu muhteşem koku sosyal ortamlarda çekinmeden hareket etmenizi sağlar!

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.