logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Reis Pilavlık Bulgur 1 kg

Reis Pilavlık Bulgur 1 kg

200 TL Alışverişe %10 İndirim

Adet Fiyatı : 24,90 TL
Koli Fiyatı (20 Adet) : 498,00 TL
Birim Fiyat: 24,90 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 11.08.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Reis Pilavlık Bulgur 1 kg

Reis Pilavlık Bulgur 1 kg

Reis pilavlık bulgur 1 kg ile sofralarınızı lezzetlendiren yemekler yapabilirsiniz. Bulgur pilavı Türk kültüründe birçok yemeğin yanına eşlik edebilen bir yiyecektir. Pilavlık bulgur kaliteli malzemeden üretilmektedir. Özenli olarak yetiştirilen bulgurdan elde edilen bir üründür.

Ürünün taneleri pilav yapmaya uygun olarak üretilmiştir; iri kıyılmıştır. Bulgur oldukça besleyici bir maddedir. İçinde birçok yararlı besin maddesi yer almaktadır. Et yemeklerinin yanında, çorbaların, köftelerin içinde, salatalarda vb. çok çeşitli alanlarda tüketilebilmektedir.

Hem sebzeli hem etli bulgur pilavı sofralarda sıkça yer alır. Ekonomik fiyatı nedeniyle birçok kişi pilavlık bulgur tüketmeyi tercih etmektedir. Bu bulgur çok ince olmadığından ötürü yemeklerin içinde kaybolmayan türdedir. Ana yemeklerin yanında daha fazla tercih edilebilir. Ürün 1 kg ölçüsündeki paketlerde satılmaktadır. Sitemizden toptan alım gerçekleştirmeniz mümkündür.

El değmeden, fabrikada paketleme işlemi yapılır. Toptan alımlarda birim fiyatı ekonomik olmaktadır. Sitemiz üzerinden online olarak satın alma işlemini yapabilirsiniz. Türkiye’nin her yerine kargo gönderilmektedir. Siparişiniz alındıktan sonra maksimum birkaç gün içinde ürün adresinize teslim edilmektedir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.