logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Reis Koçbaşı Nohut 1 kg

Reis Koçbaşı Nohut 1 kg

200 TL Alışverişe %10 İndirim

Adet Fiyatı : 39,95 TL
Koli Fiyatı (20 Adet) : 799,00 TL
Birim Fiyat: 39,95 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 19.08.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Reis Koçbaşı Nohut 1 kg

Reis Koçbaşı Nohut 1 Kg

Ülkemizin güneydoğusunda yüzyıllar öncesinde tarımı yapılan ürünlerin başında nohut gelir. Nohut içeriği ve yetişme tarzı ile mucizevi bir etki göstermektedir. Üretimi diğer ürünlere göre oldukça kolay olsa da içerik bakımından incelendiği zaman protein ve vitaminler bakımından birçok baklagile göre çok daha zengin olduğu eklenmesi gereken detaylardandır.

Koçbaşı nohut ata tohumlarımızın başında gelir. Mutfağınızda bu ürüne yer vererek hem tarihimize sahip çıkabilir hem de lezzetli yemekler hazırlayabilirsiniz. İçeriğinin oldukça doygun olması sebebi ile hem uzun süre tokluk sağlayacak hem de protein açığınız tam olarak kapatacaktır. Nohudu pişirirken herhangi bir sorun yaşamamanız için sert yapıda olmaması gerekir. Reis nohutlar pişirimi de oldukça kolay ürünlerdir.

Reis Koçbaşı Nohut 1 Kg satışa çıkarıldığı fiyat ile de dikkat çekmektedir. Uygun fiyatlara yüksek kaliteyi elde etmek isteyen kişiler için Bizim Toptan adeta kurtarıcı bir etkiye sahip olacaktır. Sepetinizi dilediğiniz ürünler ile doldurduktan sonra onay vererek kapınıza kadar gelmesini mümkün kılabilirsiniz. Bizim Toptan toplu alışverişleri sizin için çok daha kolay kılacaktır.

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.