logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Reis Gönen Baldo Pirinç 1 kg

Reis Gönen Baldo Pirinç 1 kg

200 TL Alışverişe %10 İndirim

Adet Fiyatı : 44,90 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 15.08.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Reis Gönen Baldo Pirinç 1 kg

Reis Gönen Baldo Pirinç 1 Kg

Parlak, beyaz ve dolgun taneleriyle Reis Gönen baldo pirinç 1 kg olarak paketlenir ve satışa sunulur. Çoğunlukla pilav yapımında kullanılır.  Biga ve Gönen bölgesinde yetiştirildiği için bu isimle anılır. En çok tercih edilmesinin nedeni pilav yapımında iyi sonuç vermesinden kaynaklıdır.

Hem lezzeti hem de dünya pazarlarında kabul görmesi baldo pirincin tercih edilmesini arttıran özellikler arasında yer alır. İri taneleri ile pilavlarınız şahane bir görünüme sahip olacak. Türk damak zevkine en uygun lezzetteki baldo pirinç 1 kg’lık şeffaf paketlere ayrılarak satışa sunulur. Ekonomik olması nedeni ile de tercih edilir.

Doyurucu özelliği ve besleyici olması baldo pirinç kullanımını arttıran nitelikler arasında bulunuyor. Pilavın yanı sıra pirinç çorbasının da temel malzemeleri arasında yer alır. Fazla miktarda su çektiği için yöresel bazı çorbalara az miktarda katılarak kullanılır.

Etli ve özellikle patatesli yemeklere de eklenir. Lezzetli yemeklerinizi baldo pirinç ile kısa sürede hazırlamanız mümkün olacak. Bizim Toptan Market üzerinden uygun fiyatlarda sipariş verebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.