logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Reis Dermason Fasulye 1 kg

Reis Dermason Fasulye 1 kg

200 TL Alışverişe %10 İndirim

Adet Fiyatı : 41,90 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 19.08.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Reis Dermason Fasulye 1 kg

Reis Dermason Fasulye 1 Kg

Reis dermason fasulye 1 kg paketler halinde satışta. Fasulye türü lezzetli ve kılçıksız olması nedeniyle tercih edilir. Beyaz taneli ve iridir. Yassı özellikteki fasulye türü çok kısa sürede pişirildiği için tercih ediliyor. Ülkemizde çoğunlukla Erzincan ovasında, Çumra’da ve Konya’da yetiştirilir. Reis markası tarafından özenle üretilerek şeffaf paketlerde hazırlanır.

Uzun süre boyunca muhafaza edebilirsiniz. Bunun için serin, kuru ortamlar tercih edilmeli.  Etli, etsiz, zeytinyağlı, acılı ya da acısız fasulye yemeklerinde kullanılan dermason fasulye oldukça lezzetlidir.

Lezzetli olmasının yanı sıra kolay bir şekilde pişirilmesi nedeniyle de tercih edilen bir üründür. Dermason fasulye besleyici özelliğe sahiptir. Uzun süre tokluk hissi yaratır. Geleneksel Türk sofralarında ayrı bir yeri vardır. Pilav yanında dermason fasulye yaparak misafirlerinizi en iyi şekilde ağırlamanız mümkün olacak.

Piyaz yapımında da baş malzemedir. Yöresel çorbalar ve salatalarda da kullanılarak eşsiz lezzetler hazırlanır. Hem rengi hem de yumuşaklığı ile gözünüze ve damağınızda hitap edecek dermason fasulye Bizim Toptan Market üzerinden satın alınabilir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.