logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Pınar Aç Bitir Taze Dilim Salam 75 g

Pınar Aç Bitir Taze Dilim Salam 75 gAdet Fiyatı : 19,90 TL
Koli Fiyatı (16 Adet) : 318,40 TL
Birim Fiyat: 19,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Pınar Aç Bitir Taze Dilim Salam 75 g

Pınar Aç Bitir Taze Dilim Salam

Pınar Aç Bitir Taze Dilim Salam bozulma ve saklama derdi olmadan tek seferde bitirilebilecek şekilde paketlenmiştir. Kullanımı ve tüketilmesi oldukça kolay olan Pınar Aç Bitir Taze Dilim salam son yıllarda çok fazla kişi tarafından tercih ediliyor. 

Pınar Aç Bitir Taze Dilim Salam kolay açılan pratik bir ambalaja sahiptir. Hızlı kahvaltılar hazırlamak ve muhafaza etme derdi olmadan tüketmek amacıyla kullanılabilir.hafif ve küçük ambalajı ile ev dışında hazırlayacağınız kahvaltı sofralarına kolaylıkla taşıyabilirsiniz. 

Pınar Aç Bitir Taze Dilim Salam açılmadığı sürece son kullanma tarihine kadar bozulmamaktadır. Açıldığında da hızlı bir şekilde tüketilebildiği için bozulma problemi ile karşı karşıya kalınmaz. 

Salamın taze halde dilimlenip paketlenmesi için Clean Room adı verilen özel odalar kullanılmıştır. Açıldıktan sonra bozulmaması için 3 gün içerisinde tüketilmelidir. Pratik ve hızlı öğünler için Pınar Aç Bitir Taze Dilim Salam tercih edebilirsiniz. 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.