logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Peyman Çitliyo Kara Şimşek 120 g

Peyman Çitliyo Kara Şimşek 120 g

Sepette %20 İndirim

Adet Fiyatı : 8,45 TL
Koli Fiyatı (12 Adet) : 91,20 TL
Birim Fiyat: 7,60 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 26.05.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Peyman Çitliyo Kara Şimşek 120 g

Peyman Çitliyo Kara Şimşek

Çekirdek, televizyon izleme zamanlarının, en heyecanlı muhabbetlerin ve birlikteliklerin ayrılmaz bir bütünü olarak, Peyman Çitliyo Kara Şimşek ile daha bir keyifli hale geliyor.

Çekirdeğe müptela olanlar bilirler ki çekirdeğin tadı en önemlisidir ve Peyman Çitliyo Kara Şimşek, siyah çekirdeğin tadını ön plana çıkaran bir üründür. Peyman Çitliyo Kara Şimşekürünü, çifte kavrulmuş iri taneleri ile çekirdek çitleme keyfini ikiye katlıyor.

Glutensiz ve un içermeyen tuzlu siyah ay çekirdeğinin profesyonel bir anlayış ile paketlenmesi ile ortaya Peyman Çitliyo Kara Şimşek çıkıyor. Deniz tuzu ile tatlandırılan Peyman Çitliyo Kara Şimşek ürününün tadına doyum olmuyor.

Peyman Çitliyo Kara Şimşek ürünü, en tatlı muhabbetlerinize eşlik edecek, kalitesi ile kendine hayran bıraktıracak, iri taneleri ile damak tadınıza doyurucu bir şekilde hitap edecek bir kuruyemiş ürünü.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.