logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Peyman Bahçeden Kuru Erik 200 g

Peyman Bahçeden Kuru Erik 200 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Peyman Bahçeden Kuru Erik 200 g

Peyman Bahçeden Kuru Erik

Peyman Bahçeden Kuru Erik , hem sağlıklı olması hem de sahip olduğu lezzet ile sofraları şenlendiren bir üründür. Ülkemizde yetişen en iyi erikler kullanılmıştır. Kesinlikle bir katkı maddesi içermez. Güneş ışığı altında doğal yollar ile kurutulmuştur. Özel bir ambalaj içinde muhafaza edilir. Gün içinde istediğiniz zaman tüketmeniz mümkündür.

Kuru erik, mayhoş tadı ile damaklarda harika bir iz bırakır. Bahçeden toplanmış eriklerden üretilmiştir. İçerisinde birçok farklı vitamin yer alır. K, E ve C vitamini yönünden çok zengindir. Ayrıca içinde çok yoğun bir lif bulunur. Tamamen doğal olan bu madde sayesinde kişiyi tok tutar. Özellikle diyet yapanlar, ara öğünlerde birkaç tane kuru erik yiyerek, açlıklarını bastırabilirler.

İçinde yer alan sorbitol, bağırsak hareketlerini düzenleme açısından son derece iyi bir üründür. Kabızlık çekenler, kuru erik ile yaşadıkları bu sorunu çözebilirler. Ürün, özel bir pakette satışa çıkarılmıştır. Bizim Toptan sitesinden, uygun bir fiyat ile siparişi verilebilir. Kısa sürede kapınızda olacaktır.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.