logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Peyman Bahçeden Kavrulmuş Kaju Fıstığı 70 g

Peyman Bahçeden Kavrulmuş Kaju Fıstığı 70 gAdet
Paket


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Peyman Bahçeden Kavrulmuş Kaju Fıstığı 70 g

Peyman Dorleo Kaju Fıstığı

Lezzet düşkünleri bilirler ki Peyman her zaman hem en lezzetlisini hem de en tazesini tabaklarınıza getirir. Kuruyemişin de bir adabı var. Hoş sohbet esnasında anı daha da değerli kılmanın en kolay yolu kuruyemişleri çıkarmak olacak. Hele ki hemen kalkmayı planlayan misafiri tutmanın püf noktası kuruyemiş.

Kuruyemişi Peyman’dan alıyorsanız misafirleriniz sabaha kadar evinizde olabilir. Çünkü bir başlayan bir daha asla duramaz. Peyman Dorleo kaju fıstığı paketi ile tek kişilik bir şölen sunuyor. İlle de kalabalık ile tüketim sağlamak zorunda değilsiniz. Kendi başına kalmak, anın tadını çıkarmak isteyenler de her zaman kaju fıstığından yararlanabilir.

Peyman Dorleo kaju fıstığı sayesinde gerekli enerjiyi alabilir, daha dinç ve enerjik bir yaşam sürebilirsiniz. Aynı zamanda tazelik konusunda Peyman tüketicilerine mükemmel bir his sunuyor.

Ambalaj avantajı sayesinde ürünlerin hiçbir şekilde bayatlamadığını, her zaman taze kaldığını tüm Peyman tüketicileri bilir. Özellikle uzun vadede tüketim sağlamak isteyenler için en ideal ürün çeşididir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.