logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Peyman Bahçeden Kavrulmuş Fındık 80 g

Peyman Bahçeden Kavrulmuş Fındık 80 g


2 Adet üzeri 54,95 TL

Adet Fiyatı : 59,95 TL
Paket Fiyatı (5 Adet) : 274,75 TL
Birim Fiyat: 54,95 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Peyman Bahçeden Kavrulmuş Fındık 80 g

Peyman Dorleo Fındık İçi

Sadece kavrulmuş olan kuruyemişleri tüketmelisiniz diye kim demiş? Sağlıklı olanı taze olanıdır. Peyman Dorleo fındık içi ile sofralarız şenlenecek. Gurmeler bilir ki en ideal lezzetler Peyman paketlerinde yer alıyor.

Tatlılarda, eklerde, muhallebilerde süslemek için ne kullanıyorsunuz? Tabi ki de iç fındık. Böylece yapılan tatlılar herkes tarafından beğeniliyor ve vazgeçilmez bir duruma geliyor. Komşularınız sizlere gelmek için can atacak. Aileniz sürekli olarak tatlı yapmanızı isteyecek.

Peyman Dorleo fındık içi paketleri sayesinde istediğiniz an, istediğiniz her yerde tüketim yapma şansına sahip olacaksınız. Her muhabbette kuruyemişleri tercih eden bir kesim var. Yoksa siz de onlardan mısınız? Peyman ile her muhabbet içteni her muhabbet samimi.

Lezzetli mi lezzetli, taze mi taze. Bir tadanın bir daha asla vazgeçemeyeceği bu ürün sayesinde sağlıklı bir yaşam sürün. Muhabbetler her zaman koyu olsun, arkadaşlık ilişkileriniz ilerlesin. Doğadan direkt olarak cebinize gelen lezzetten vazgeçmek için çok büyük bir çaba göstermek zorunda kalacaksınız.

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.