logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Peyman Bahçeden Gün Kurusu Kayısı 165 g

Peyman Bahçeden Gün Kurusu Kayısı 165 g


2 Adet üzeri 78,25 TL

Adet Fiyatı : 84,95 TL
Koli Fiyatı (10 Adet) : 782,50 TL
Birim Fiyat: 78,25 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Peyman Bahçeden Gün Kurusu Kayısı 165 g

Peyman Bahçeden Gün Kurusu Kayısı 

Peyman Bahçeden Gün Kurusu Kayısı en doğal olarak bilinen ürünlerin başında gelmektedir. Hiç bir şekilde bir kimyasal işleme maruz kalmaz. Tamamen güneş ışığının altında ve hijyenik koşullarda kurutulur. Raf ömrü ise uzundur. Kalıcı olabilmesi için firma tarafından özel bir biçimde paketlenmiştir.

İçeriğinde hem C hem de A vitamini bulunan ürün; değişik mineralleri barındırır. Bunların başında ise fosfor, demir ve potasyum gelmektedir. Son derece doyurucu olması, kilo problemi olan kişiler için ideal olmasını sağlar. Çünkü kısa sürede doygunluk hissi verir. Ara öğünlerde afiyetle yenilebilir. Sağlık açısından birçok faydası vardır.

Hazımsızlık sorunu yaşayanlar, gün kurusu kayısı ile rahatlayabilirler. Kabızlık için derde deva bir üründür. Gözleri kuvvetlendirir. Şekerli bir tadı vardır. Daha koyu bir renge sahiptir. Dostlarınıza ikram edebileceğiniz değerli bir üründür. Malatya kayısılarının en güzellerinden seçilmiştir. gün kurusu kayısının vermiş olduğu enerji, 1 meyveye bedeldi. Bizim Toptan resmi alışveriş sitesi üzerinden sipariş verilebilir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.