logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Perwoll Beyaz Çamaşır Deterjanı Sıvı 4 L

Perwoll Beyaz Çamaşır Deterjanı Sıvı 4 LAdet Fiyatı : 249,95 TL
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Perwoll Beyaz Çamaşır Deterjanı Sıvı 4 L

Perwoll Beyaz Çamaşır Deterjanı Sıvı 4 L

Perwoll Beyaz Çamaşır Deterjanı Sıvı 4 L tam 66 yıkama sağlıyor. Bakım ve onarıcı özelliğe sahip olan bu sıvı çamaşır deterjanı çamaşırları üzerinden yenilik etkisi yaratıyor. İpliklere bakım yapan bu çamaşır deterjanı çamaşırlarınızın üzerinde oluşan tüylenme ve ipliklenmeyi %80 e kadar azaltıcı etkiye sahiptir.

Pamuklu kıyafetlerde ya da pamuk içerikli kıyafetlerde düzenli kullanım ile tüylenme sorununu önleyebilirsiniz. En iyi tüylenme karşıtı sonuçlar veren bu çamaşır deterjanı çamaşırlarınızın ilk günkü gibi yeni kalmasını sağlar. Her yıkama sonrasında gözle görülür yenilenme etkisi ortaya çıkacaktır.

Etkili sonucu almak için makinesinin sıvı deterjan bölümüne en az 60 ml Perwol gold bakım ve onarım eklemelisiniz. Bu miktar 2 kg ya da 3 kg çamaşır için belirlenmiş olan miktardır. Çamaşırınızın miktarına göre deterjan miktarını arttırabilirsiniz.

4 litre Perwol sıvı çamaşır deterjanı gold rengindedir. Deterjanın ölçüsünü kapağı ile ayarlayabilirsiniz. Ürününü arka yüzünde bulunan talimatları dikkate alarak çamaşırlarınızı temizlerken bakım ve onarım ile yeni kalmasını sağlayabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.