logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Peros Limon Bulaşık Deterjanı Sıvı 4 kg

Peros Limon Bulaşık Deterjanı Sıvı 4 kgAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Peros Limon Bulaşık Deterjanı Sıvı 4 kg

Peros Sıvı Bulaşık Deterjanı 4 KG

İçeriğinde bulunan anyonik ve nanyonik maddeler sayesinde yağı ve kiri giderici özellikler sağlar. Bulaşık deterjanı yüksek Ph değerine sahiptir. Bu yüzden cilt için ideal olan 5.5 Ph değerinden daha yüksektirler. Bulaşık deterjanı ile direkt temastan kaçınılmalıdır. İçeriğinde ayrıca; boya, koruyucu madde, parfüm gibi maddeler bulunur. Hoş bir kokusu vardır. Çocukların erişemeyeceği yerlerde saklanmalıdır.

Uzun bir raf ömrü olan bulaşık deterjanları, serin yerde muhafaza edilmelidir. Direkt olarak göze temasından kaçınmak gerekir. Elde yıkanması gereken bulaşıklar için ideal bir temizleyicidir.

Bulaşık deterjanı kategorisinde 4 Kg bidonlar halinde satışa sunulan bulaşık deterjanı, Bizim Toptan internet mağazasından uygun fiyatlarla sipariş edilebilir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.