logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Pepsi Cola Max Kutu 330 ml 12'li

Pepsi Cola Max Kutu 330 ml 12'liKoli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Pepsi Cola Max Kutu 330 ml 12'li

Pepsi Cola Max Kutu 330 Ml. (12 adet)

Pepsi max normal Pepsi klasikten sonra çıkarılan ve içerisinde şeker barındırmayan yeni bir muadil içecektir. Yemeklerin yanında özellikle de yaz aylarında sıklıkla tüketilen bu içecek zamanla kendini geliştirmiş ve farklı formüllerini de piyasaya sürmüştür

Toptan alındığında ekonomik olarak daha uygun olduğu içinde genellikle satışı bu şekilde tercih edilmektedir. Pepsi cola max kutu 330ml. 12 adet içermektedir bir kolisi. Bu sebeple 1 kutusu tüketim için normal seviyelerde olan Pepsi max’in bir kutusunu tek kişilik olarak düşünebilirsiniz.

Şekersiz gıdalar tüketen bireyler için ise Pepsi cola max tercih sebebi olmaktadır. Sizde tüketirken bunları göz önünde bulundurup tercihinizi o şekilde yapabilirsiniz. Ancak şeker hayatımızda kötü bir rol oynadığı için şekersiz ürünler seçmeniz sağlığınız açısından daha doğru olacaktır. Yemeklerin yanında ve özellikle sıcak yaz aylarında bu içecek güzel olacaktır. 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.