logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Pepsi Cola 2,5 L
  • resm Pepsi Cola 2,5 L

Pepsi Cola 2,5 LAdet Fiyatı : 41,50 TL
Koli Fiyatı (6 Adet) : 249,00 TL
Birim Fiyat: 41,50 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Pepsi Cola 2,5 L

Pepsi Cola 2,5 Lt

En popüler gazlı içecek markalarından biri olan Pepsi Cola dünyada 200’e yakın ülkede tüketilen bir içecek. İdeal oranda tüketildiğinde ferahlatan, serinleten ve mideyi rahatlatan bir etkiye sahip olan içecek hem çocuklar hem de yetişkinler tarafından tüketilebiliyor.

Pepsi Cola şeker, karamel, fosforik asit, su, limon suyu, limon yağı, etanol, portakal yağı, tarçın yağı, Hindistan cevizi yağı gibi pek çok bileşen kullanılarak üretiliyor. Soğuk olarak tüketilmesi öneriliyor.

Bizim Toptan internet mağazasının cola kategorisinden ulaşabileceğiniz ürün 2,5 lt kola içeriyor. Aileniz ile birlikte tüketebileceğiniz ekonomik boy gazlı içecek akşam yemeklerinize de eşlik edebilir. Günün her saatinde tüketebileceğiniz içecek çeşitleri Bizim Toptan internet mağazasında.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.