logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Parex Temizlik Bezi Mega Rulo 2'li

Parex Temizlik Bezi Mega Rulo 2'liAdet Fiyatı : 74,95 TL
Koli Fiyatı (12 Adet) : 899,40 TL
Birim Fiyat: 74,95 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Parex Temizlik Bezi Mega Rulo 2'li

Parex Temizlik Bezi Mega Rulo 2li Ekonomik Paket

Evinizin temizliğinde temizlik malzemeleriniz kadar kullandığınız bez de oldukça önemlidir. Bezin kaliteli olması temizliğinizin de kalitesini artırır Parex temizlik bezi bu açıdan oldukça güvenilirdir. Temizliğinizi derinlemesine yapmak ve evinizdeki hijyeni tam anlamıyla sağlamak için bu kaliteli temizlik bezini kullanabilirsiniz. Parex temizlik bezi mega rulo 2li ekonomik paket hem bütçenizi zorlamaz hem de kaliteli bir temizliği mümkün kılar.

Bulunduğunuz ortamın temizliği sağlığınız ve yaşam kaliteniz açısından oldukça önemlidir. Bu temizliğe verdiğiniz önemi seçimlerinizdeki kaliteyle de sağlayabilirsiniz. Kaliteli malzemeler seçerek aradığınız hijyeni evinizde oluşturabilirsiniz.

Parex temizlik bezlerini kullanarak ortamdaki bütün kirleri bez üzerinde toplayabilirsiniz. Bir bezde toplanan kirlerden kolaylıkla kurtulabilirsiniz. Bu bezleri evinizin tüm alanlarında kullanabilirsiniz. Cam yüzeylerde bile kullanabileceğiniz bir bez türüdür. Toz alırken de kullanabileceğiniz vazgeçilmez bir üründür. Ortamdaki tüm tozu içine hapsederek kolay bir temizlik sağlar.

Parex temizlik bezlerini Bizim Toptan online alışveriş sitesi üzerinden satın alabilirsiniz. Güvenli ve hızlı alışverişin adresi olan Bizim Toptan’dan dilediğiniz kadar ürün satın alabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.