logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Parex Buzdolabı Poşeti Küçük Yn 70 li
  • resm Parex Buzdolabı Poşeti Küçük Yn 70 li

Parex Buzdolabı Poşeti Küçük Yn 70 li

3 Adet üzeri 8,44 TL

Adet Fiyatı : 8,94 TL
Koli Fiyatı (48 Adet) : 405,33 TL 429,33 TL
Birim Fiyat: 8,44 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 29.01.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Parex Buzdolabı Poşeti Küçük Yn 70 li


Parex Buzdolabı Poşeti Küçük Yn, ihtiyaç duyulan yardımcı bir gereçtir. Buzdolabı poşeti, evin mutfak bölümünde sıklıkla kullanılan bir üründür. Buzluğa kışlık ürünlerin hazırlanıp, konulmasında tercih edilir. Yiyeceklerin uzun süreli olarak tazeliğini korumasında, önemli bir etki oluşturur.
Yiyeceklerin ömrünü uzatabilmek için doğru bir şekilde saklanması gerekir. Bunun içinde buzdolabı poşetleri tercih edilir. Buzdolabı poşetleri, farklı boyutlarda bulunur. Kullanım alanına göre de boyut tercihi yapılır.
Gıdaların dışarıdan gelen zararlı etkenlere karşı korunabilmesi için Buzdolabı Poşeti Küçük, yardımcı olmaktadır. Küçük boyda olması ile birlikte, içerisinde  poşet bulunur. Bu sebeple uzun süreli olarak kullanılabilir.
Buzdolabı poşeti ile sebze, meyve, et ya da her türlü gıdaları koruyabilirsiniz. Aynı zamanda yiyeceklerin zamanla bakteri oluşmasını da,  engeller. Kaliteli yapısı gereği yıpranma, delinme gibi problemlerde yaşanılmaz. Gıdaların uzun süreli korunmasında çoğunluğun tercihi olan ürün, sizin içinde önerilmektedir.


Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.