logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Palandöken Doğal Kaynak Suyu 1,5 L 12'li

Palandöken Doğal Kaynak Suyu 1,5 L 12'liKoli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Palandöken Doğal Kaynak Suyu 1,5 L 12'li

Palandöken Doğal Kaynak Suyu 1,5 Lt (12 Adet)

Palandöken Doğal Kaynak Suyu 1,5 Lt (12 Adet), Palandöken dağlarında oldukça doğal bir şekilde evlerimize ulaşmaktadır. Taptaze ve muhteşem bir tadıyla su ihtiyacınızı karşılamanız için dolaplarınız da yerini almaktadır. Yaz aylarının o çok sıcaklarında buzluğa attığınız, Palandöken doğal kaynak suları suyu, günün en sıcak saatlerinde dolaptan çıkardığınızda boğazdan akıp giden o buz gibi soğuk tat ile günün en mutlu olduğu saatini yaşayabilirsiniz.

Su insan yaşamında günde 1,5-2 litre kadar tüketilmesi gereken bir üründür. Palandöken doğal kaynak suyu 1,5 Litresi ile de gün içinde yanınızda taşırken aynı zamanda almanız gereken su ihtiyacını da karşılamış olursunuz. Sabah uyanınca ve gece yatmadan önce içilen su, size insan vücudunun hem sağlığı hem de alması gereken ihtiyacı açısından önerilmektedir.

Palandöken doğal kaynak suyu 1 bardak içerisine katıldığında, üzerine atılacak limon veya elma dilimleri ile daha da zengin bir taraf oluşturacaktır. Vücudumuzun dengesini sağlayabilmek ve vücudumuzda yer alan zararlı toksinlerden arına bilmesi için bol bol su tüketmeliyiz!

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.