logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Pakmaya Yaş Hamur Mayası 500 g

Pakmaya Yaş Hamur Mayası 500 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Pakmaya Yaş Hamur Mayası 500 g

Pakmaya Yaş Hamur Mayası 500 Gr

Maya, geçmişten günümüze uzanan, birçok yemeğin ana lezzeti görevinde özellikle Türk mutfağında çok kullanılan gıdadır. Pakmaya yaş hamur mayası 500 Gr. Kullanarak, sizde mutfağınızda enfes tatlar ortaya koyabilirsiniz. Ekmek yapımında, böreklerde, poğaçalarda çokça kullanılan ve hamuru için olmazsa olmaz pakmaya yaş hamur mayası vazgeçilemeyen lezzettir. 

500 Gr. Pakmayanın hepsini kullanmayacaksanız paketi açtıktan sonra küçük küçük dilimler haline getirerek buzdolabı poşetlerine koyup, buzdolabınızın dondurucu bölümüne atabilirsiniz. Kullanmak istediğinizde donmuş yaş mayayı ılık suyun içine alarak çözebilir ve kullanıma hazır hale getirebilirsiniz. 

Pakmaya yaş mayayı biraz ılık su ve biraz şeker ile karıştırıp oda sıcaklığında beklettikten sonra un ve diğer malzemeler ile bir araya getirerek mükemmel ekmekler, poğaçalar elde edebilir, misafirleriniz için eşsiz lezzetler ortaya koyabilirsiniz. 

Pakmaya, hamurun tutmasında, kabarmasında temel bir rol oynar. Bu yüzden Türk mutfağında her buzdolabında mayayı görmemiz mümkündür. Pakmaya yaş hamur mayası 500 gr rahatlıkla kullanarak bu yapacağınız yemeklerin tadını ölümsüzleştirebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.