logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Pakmaya Yaş Hamur Mayası 4*42 g
  • resm Pakmaya Yaş Hamur Mayası 4*42 g

Pakmaya Yaş Hamur Mayası 4*42 g
250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Pakmaya Yaş Hamur Mayası 4x42 Gr

Poğaça, pide, açma, börek, ekmek ve daha pek çok hamur işinin hazırlamakta kullanabileceğiniz Pakmaya Yaş Hamur Mayası homojen kabarmayı en pratik şekilde size sunuyor. Kullanmadan önce ürünü ılık su içerisinde eritip hazırladığınız karışıma ekleyin.

Ürün ekmek mayası ve bitkisel orijinli gıda emülgatörü içeriyor. Pakmaya Yaş Hamur Mayası 0 derece ila 4 derece arasındaki sıcaklıkta muhafaza edilmeli. Buzluğunuzun kapak bölümünde muhafaza edebilirsiniz. Her 1 ya da 2 kg arasındaki un için bir paket yaş maya kullanımı kafi.

Ambalaj içerisinde 42 gr ürün bulunuyor. Her biri 42 gr olan 4 adetlik paket şeklinde kullanıma sunulan bu ürünü 6 adetlik paket formunda temin edebilirsiniz. Ürün Bizim Toptan internet mağazasının pasta malzemeleri kategorisi içerisinde yer alıyor.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.