logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Süzz Hepsibirarada Aktif Bulaşık Makines iTab 50'li

Süzz Hepsibirarada Aktif Bulaşık Makines iTab 50'liAdet Fiyatı : 119,90 TL
Koli Fiyatı (5 Adet) : 599,50 TL
Birim Fiyat: 119,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Süzz Hepsibirarada Aktif Bulaşık Makines iTab 50'li

Süzz Aktif Hepsibirarada 50'li Bulaşık Makinesi Tableti, bulaşık makineleri için genel olarak tercih edilen bir üründür. Kullanım esnasında bulaşık makineniz da kalıntı, ayarının bozulması ya da bunun gibi risk yaratan problemler kesinlikle yaşanmaz. Oldukça kullanışlı bir üründür.
Tek bir tablet ile birçok bulaşık yıkanmaktadır. İçeriğindeki güçlü formülü bulaşıkları aşamalı olarak yıkanmaktadır. İlk olarak derinlemesine bir temizlik yapıldıktan sonra ardından parlatıcı özelliği ile birlikte gözle görülen bir temizleme sağlar.

Süzz Aktif Hepsibirarada 50'li Bulaşık Makinesi Tableti koruyucu ambalajı ile birlikte tabletlerin içeriğinde bulunan özellikleri kaybolmaz. Bu sebeple uzun süreli olarak kullanabilirsiniz. Renklendirici ya da zararlı katkı maddesi bulunmaz. Ürün kullanımında, bulaşıklarınızın renklerinin solması, desenlerin bozulması ya da bunun gibi problemler görülmez.

İçeriğinde bulundurduğu muhteşem koku ile birlikte yıkama sonrasında etrafa hoş bir koku yayılır. Genel olarak her evde sıklıkla tercih edilen ürünü, sizde bulaşık makineniz için güvenilir bir şekilde tercih edebilirsiniz.


Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.