logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Ozmo Fun Meslekler 23 g 24'lü

Ozmo Fun Meslekler 23 g 24'lüPaket
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Ozmo Fun Meslekler 23 g 24'lü

Şölen Ozmo Fun Meslekler

Farklı figürlere sahip olan çikolatalar çocukların dikkatini çeker. Bu dikkatin sağlıkla buluşmasına özen gösterilir. Mesela Şölen Ozmo Fun meslekler serisi sağlıklı ve eğlenceli atıştırmalıklar arasında boy gösterir. 

Bol sütten üretilmesi bunu gözler önüne serer. Sütlü yapısı ile yumuşak lezzete tanıklık etmenize olanak sağlar. Şölen Ozmo Fun çubuk eşliğinde sergilenir. Yani çubuk üzerine konumlanan keyifli figürler dikkat çeker. Bu şekilde sütlü çikolatanın tadına bakmanız uzun sürmez. 

Yoğun çikolata içermediği için yumuşak atıştırmalıklar arasında boy gösterir. Sütlü çikolata sevenlere eşlik eder. Kakao sütle harmanlanmış ve ortaya son derece lezzetli bir atıştırmalık çıkmıştır. Hatta figürleri ile bir hayli dikkat çekici hale gelmiştir. Bu haliyle başta çocukları olmak üzere yetişkinleri dahi kendine hayran bırakır. 

Doğru şekilde muhafaza edilen çikolataları dilediğiniz zaman tüketebilirsiniz. Bunun için nemden uzakta tutmanız gerekir. Oda sıcaklığı en ideal olanıdır. Öyle ki buzdolabında saklamak yine doğru olmaz. Bu şekilde çikolatanın formu değişir. Çok fazla sertleşmesi de tadını bozar. 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.