logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Omo Renklilere Özel Çamaşır Deterjanı Toz 10 kg
  • resm Omo Renklilere Özel Çamaşır Deterjanı Toz 10 kg

Omo Renklilere Özel Çamaşır Deterjanı Toz 10 kgAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Omo Renklilere Özel Çamaşır Deterjanı Toz 10 kg

Omo Matik Renklilere Özel 10 Kg

 

Çamaşırlarınızın renkleri yanlış deterjan kullanımından kaynaklı olarak solabilir. Zamanla orijinal renklerini kaybetmesi de kıyafetlerin görsellerini değiştirir. Örneğin dışarıda giyilen bir kazak zamanla ev kazağı haline gelebilir. Bu gibi durumlarla sıklıkla karşılaşmanız halinde deterjanınızı değiştirmeniz faydalı olacaktır. Mesela önerilerden yola çıkarak Omo Matik Renklilere Özel 10 Kg satın almanızda fayda var.

 

Deterjan üretiminde önde gelen firmalar arasında Omo’da bulunuyor. Köklü deterjan firmaları arasında olduğu için de tercih halinde. Nitekim ülkemizde uzun süredir üretim yapan markalar her zaman ön plana çıkıyor. Omo’da bu konuda kendini ispatlayan, kaliteli ürünlere yer veren firmalardan bir tanesidir. Mesela renklilere özel olarak ürettiği Color serisi ile dikkatleri üzerine çekmekte.

 

Omo Matik Renklilere Özel 10 Kg kullananların yorumları sayesinde fikir sahibi olmanız uzun sürmez. Genelde önerilen bu ürün sayesinde çamaşırların renkleri solmaz. Aksine daha canlı renklere sahip olmaları söz konusudur. Her türlü renge sahip çamaşırlarınızı yıkayabilirsiniz. Sadece küçük bir ölçek deterjan ilavesine yer vermeniz yeterli olacaktır. Yani bu şekilde bütçenizin tasarruf edeceği açık durumda.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.