logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Omo Active Fresh Çamaşır Deterjanı Toz 3 kg

Omo Active Fresh Çamaşır Deterjanı Toz 3 kgAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Omo Active Fresh Çamaşır Deterjanı Toz 3 kg

Omo Active Fresh , farklı lekelerin tek seferde çıkartılması için tercih edilen bir üründür. İçeriğinde bulundurduğu çiçek esansları ile muhteşem bir ferahlık etkisi oluşturur. Aynı zamanda zorlu lekelere karşı kısa programlarda bile gözle görülen bir etki sağlanır.
İçeriğinde bulundurduğu formül ile birlikte kahve lekesi, ruj lekesi, çikolata lekesi, margarin lekesi, vişne suyu lekesi ya da oldukça zor çıkan diğer lekeler için tercih edilmektedir. Çamaşır makinesine herhangi bir zarar oluşturmaz. Kalıntı bırakma, kireçlendirme ya da buna benzer problemler yaşanılmaz.
Kıyafetlerinizde leke, iz ya da tüllenme gibi durumlarda ürün açısından görülmez. Omo Active Fresh içeriğinde zararlı kimyasal bir madde bulunmaz. Bu sebeple  cildinizin tahriş olması, kaşıntı ya da kızarıklık gibi rahatsız edici durumlarda yaşanılmaz.
Oldukça normal bir sıcaklıkta giysilerinizi, yıkayabilirsiniz. Tercihan elde yıkamada, tercihen makinede yıkamada muhteşem bir etki gösterir. Çoğunluğun kıyafetlerin de tercih ettiği bu ürünü, siz de tercih edebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.