logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Nıvea Inv B&W Clear Kadı. Deo150 ml

Nıvea Inv B&W Clear Kadı. Deo150 mlAdet
Paket


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Nıvea Inv B&W Clear Kadı. Deo150 ml

Nivea Deodorant B&W Clear Kadın

Gün içerisinde her an temiz her an yenilenmiş hissetmek için Nivea Deodorant B&W Clear en ideal ürünlerden biridir. Özellikle black and white özelliği sayesinde hem siyahların hem de beyazların ömrü çok daha uzun oluyor. Hiçbir şekilde sarı lekelere oluşma gücü verilmiyor.

Ürünün 48 saate kadar etkili olması, özellikle yoğun iş temposunda bunalan kadınlar için oldukça önemli. Pudralı bir yapısı olmadığı için siyah renkli kıyafet giyileceği zaman da sorunsuz şekilde kullanılabiliyor.

Cilt ile tamamen uyumlu olan bu ürün, özellikle tahrişten uzak kalmanıza yardımcı oluyor. Hem kendinizi hem de kıyafetlerinizi uzun bir süre korumak istemez misiniz?

Neden deodorant kullanırken acaba elbiseme bulaşır mı endişesini yaşayasınız ki? Bu endişeyi yaşamamak adına Nivea Deodorant B&W Clear kadın ürünü en uygun seçeneklerden biridir. Kadınlar için geliştirilmiş olan bu ürün mis kokusu ile de mükemmele yaklaşmanıza yardımcı oluyor. Kıyafetlerini ve vücut sağlıklarını düşünen temiz ve hoş kokulu kadınlar için…

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.