logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Nestle Nesquik Sütlü Çikolatalı Gofret 26,7 g 30'lu

Nestle Nesquik Sütlü Çikolatalı Gofret 26,7 g 30'lu


Paket Fiyatı (30 Adet) : 78,00 TL
Birim Fiyat: 2,60 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 19.08.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Nestle Nesquik Sütlü Çikolatalı Gofret 26,7 g 30'lu

Nestle Nesquik Sütlü Çikolatalı Gofret

Sütü sevmeyen kişilere bile sütü sevdirmeyi başaran Nestle Nesquik Sütlü Çikolatalı Gofret paketler içerisinde ’lık nefis bir lezzete sahip sütlü çikolata. Harika bir tada sahip olan Nesquik çikolatası ve çıtır gofretin bir arada olduğu bu gofretler bol sütlü kreması ile çocukların gelişimine de katkı sağlıyor.

Çikolata kaplamalı kategorimizde yer alan Nestle Nesquik Sütlü Çikolatalı Gofret paketlerinde lezzetli sütlü çikolata yer almaktadır. Gofretlerinizin daha uzun süre korunabilmesi için hava almamasına özen göstermeniz yeterli olacaktır.

Nestle Nesquik Sütlü Çikolatalı Gofret alışverişlerinizi Bizim Toptan internet mağazası üzerinden yapabilir ve siparişlerinizi bizlere internet üzerinden iletebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.