logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Nestle Damak İnci Antep Fıstıklı Beyaz 60 g

Nestle Damak İnci Antep Fıstıklı Beyaz 60 gAdet Fiyatı : 47,50 TL
Paket Fiyatı (6 Adet) : 261,00 TL
Birim Fiyat: 43,50 TL
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Nestle Damak İnci Antep Fıstıklı Beyaz 60 g

Nestle Damak İnci Antep Fıstıklı Beyaz

Türkiye’de Antep fıstıklı çikolata ile ilk kez Damak sayesinde tanıştı. Nestle kalitesi ile üretilen Nestle Damak İnci Antep Fıstıklı Beyaz ambalajında beyaz çikolata tutkunlarına sunuluyor.

Nestle kalitesinin o meşhur lezzeti ile en güzel beyaz çikolata ile Antep fıstığı bir araya gelerek Nestle Damak İnci Antep Fıstıklı Beyaz Çikolata meydana geldi. Çikolataya asla hayır diyemeyenler için özel tarifi ile üretilen Nestle Damak Antep Fıstıklı ile gününüze tat katın.

Beyaz çikolatanın eşsiz güzelliği ve zarafeti, Antep fıstığının mükemmel lezzeti aynı paket içerisinde sizlere sunuluyor. Bol köpüklü sade Türk Kahvesi ile birlikte enfes bir uyum sağlayan Nestle Damak Antep Fıstıklı çikolata ile keyifli dakikalar yaşayın.

Antep fıstığı lezzeti enfes beyaz çikolata ile birlikte en güzel haliyle sizlere sunulan Nestle Damak Antep Fıstıklı Beyaz Çikolatayı hiç kimseyle paylaşmak istemeyeceksiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.