logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Nestle Çikolatalı Gofret Çıtır 27 g 20'li

Nestle Çikolatalı Gofret Çıtır 27 g 20'li

75 TL Alıma &10 İndirim

Paket Fiyatı (20 Adet) : 52,00 TL
Birim Fiyat: 2,60 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 19.08.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Nestle Çikolatalı Gofret Çıtır 27 g 20'li

Nestle Çikolatalı Gofret Çıtır

Çikolata kaplamalı ve kremalı bir gofret olan Nestle Çikolatalı Gofret Çıtır taze gofret yaprakları ile dikkat çekiyor. Ürün yenilendi ve artık daha fazla süt içeriyor. Gofret yapraklarının arasında bol miktarda krema bulunuyor. Gofretin üzeri ise geleneksel Nestle çikolatası ile kaplı.

Nestle Çikolatalı Gofret Çıtır çocukların da severek tükettiği gıdalar arasında bulunuyor. Evde, okulda, işyerinde kısacası atıştırmalık ihtiyacı duyduğunuz her yerde tüketebilirsiniz. Tatlı krizini bastırmak için de tercih edebileceğiniz bir lezzet.

Paket içerisinde ürün bulunuyor. Her biri olan 24 adet ürün tek bir pakette tüketime sunuluyor. Bizim Toptan internet mağazasının gofret kategorisi içerisinde bu ürünü bulabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.