logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Nescafe Gold Eko 200 g

Nescafe Gold Eko 200 g

Sepette %8 İndirim

Adet Fiyatı : 89,90 TL
Koli Fiyatı (6 Adet) : 539,40 TL
Birim Fiyat: 89,90 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 11.08.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Nescafe Gold Eko 200 g

Nescafe Gold Ekopaket 200 Gr

Öğleden sonra güneşte toplanan yüksek kaliteli kahve çekirdekleri içeren bu kahve, yılların geleneğini devam ettirmektedir. Doğal kurutma çekirdeklerinin kokusunu ve tadını özel yöntemlerle koruyan ürün tamamen kavrulur ve çözülebilir hale getirilerek paketlenir. % 100 gerçek kahve çekirdeklerinden yapılmıştır ve sıcak suda kolayca çözünür.

Kahve istenen miktarda süt, kahve kreması veya süt tozu ile yumuşatılabilir. Mükemmel tada sahip olan kahvenizi yapabilmek için bir bardak sıcak suya 2 çay kaşığı kahve konularak içeceğiniz kahve kısa yoldan elde edilebilir. Kahve ekleneceği zaman erimesi için suyun kaynamış olması önemlidir. Birkaç dakika içinde hazırlanan ve içmeye hemen hazır olan Nescafe Gold Ekopaket 200 Gr olarak satılmaktadır. Daha fazla köpük sunmak için doğru yöntemler kullanılarak hazırlanır. Günün her saatinde tüketilebilen ürün, kahvaltıdan akşama kadar dilediğiniz zaman diliminde sizlere eşlik edebilir.

Ambalaj açılıncaya kadar ürün taze kalır. Bir cam kavanozda saklanması önerilen kahve, küçük olması nedeniyle tasarruf sağlar. Kuru, serin ve kokusuz ortamlarda saklanması önerilir. Kafein içeriği konsantrasyon ve fiziksel form sağlarken, kaliteli çekirdeklerin lezzetli tadı günlük enerji ihtiyacınızı karşılar.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.